fb
kwi 15, 2019

Silent disco jako sposób na integrację lokalnej społeczności


Co zrobić, żeby zaangażować lokalną społeczność do wspólnej zabawy i zintegrować wszystkie pokolenia? Zorganizować silent disco! ️:) 


Silent disco jako sposób na integrację lokalnej społeczności


Na taki pomysł wpadli uczniowie włocławskiego liceum, którzy w ramach szkolnego projektu poszukiwali sposobu na to, by zorganizować świetną zabawę nie tylko dla młodzieży. 

Jak sami twierdzą: "W naszym mieście – Włocławku, wciąż trudno znaleźć wydarzenie integrujące wszystkie pokolenia tutaj mieszkające. Miasto uchodzi za szare i przygnębiające, a społeczność lokalna wciąż odczuwa brak okazji do wspólnego spędzania wolnego czasu. Chcemy pokazać, że nie tylko włocławska młodzież potrafi się świetnie bawić - Chcemy stworzyć wydarzenie, które zadowoliłoby szeroką grupę odbiorców i umożliwiłoby pojednanie pokoleń. Format cichej imprezy jest szczególnym rodzajem zabawy, który sprosta zróżnicowanym, muzycznym oczekiwaniom oraz zainteresuje, gdyż czegoś takiego jeszcze na Kujawach dawno nie było."

I to nam się podoba! Młodzi, ambitni, z pomysłem - dlatego zdecydowaliśmy się zapewnić uczniom niezbędny do projektu sprzęt! :)

Uwierzyliśmy w ten projekt i mieliśmy rację - frekwencja dopisała i jak widać na zdjęciach, wszyscy świetnie się bawili! 

Gorąco zachęcamy do takich inicjatyw! Jedyne, czego potrzebujecie, to pomysł - a my pomożemy z realizacją. ;)

POLECANE WIDEO

POLECANE WIDEO

11.05 Juwenalia Silent Disco, Warszawa

Brak planów na sobotę?! Niesamowite wydarzenie w Warszawie,Juwenalia Uniwersytetu Muzycznego i najcichsza impreza w stolicy, Silent Disco. Śledź uważnie! TUTAJ