fb
kwi 30, 2019

Nietypowe zastosowanie słuchawek i promocja lokalnego rynku


Wykorzystanie słuchawek na eventach i konferencjach staje się coraz bardziej popularne. W połączeniu z innowacyjnym pomysłem i oryginalną realizacją składa się na rozwiązanie, które naprawdę warto stosować przy różnego rodzaju wydarzeniach. 


Nietypowe zastosowanie słuchawek i promocja lokalnego rynku


Parę dni temu w Warszawie odbył się event organizowany dla jednej z największych na świecie firm konsultingowych. Jej przedstawiciele z całej centralnej Europy spotkali się w hotelu InterContinental Warsaw, gdzie w oryginalnej formie mieli możliwość zapoznania się z dorobkiem i największymi osiągnięciami Polaków na przestrzeni dziejów i dziś.

Nasze słuchawki wykorzystane zostały przy prezentacji animacji reklamowej. Podczas jej emisji uczestnicy wydarzenia mieli do dyspozycji kolorowe karteczki, na których zapisywali towarzyszące oglądaniu doznania. Zarówno obraz jak i dźwięk silnie oddziaływały na emocje, a całość stwarzała pole do fajnej, kreatywnej aktywacji na początek spotkania. ????

Cieszymy się, że kolejny raz mieliśmy możliwość być częścią ciekawego, innowacyjnego projektu. Takie inicjatywy pokazują, jak szerokie zastosowanie ma nasz sprzęt i jak wiele ciekawych przedsięwzięć można z jego pomocą przeprowadzić. ????

Niecierpliwie czekamy na kolejne projekty!

POLECANE WIDEO

POLECANE WIDEO

11.05 Juwenalia Silent Disco, Warszawa

Brak planów na sobotę?! Niesamowite wydarzenie w Warszawie,Juwenalia Uniwersytetu Muzycznego i najcichsza impreza w stolicy, Silent Disco. Śledź uważnie! TUTAJ