fb

Organizacja eventów Silent Disco – Warszawa

Silent disco – nowy trend

Głośne imprezy klubowe oraz koncerty często były punktem sporów pomiędzy uczestnikami, organizatorami oraz okolicznymi mieszkańcami. Dla tych ostatnich mogły być wyjątkowo uciążliwe. Pojawiła się więc potrzeba i pomysł, aby organizować imprezy ze słuchawkami. Idealnie w tym celu sprawdza się profesjonalny sprzęt do tłumaczeń symultanicznych, wykorzystywany na różnych konferencjach. Dzięki temu rozwiązaniu miłośnicy głośnej muzyki, tańca i koncertów nie muszą przerywać zabawy ani z niej rezygnować, gdyż nie ingeruje ona już w przestrzeń innych osób i nie zakłóca ciszy nocnej.

Kiedy warto zdecydować się na cichą imprezę?

Imprezę tego rodzaju można zorganizować np. z okazji 18 urodzin, ale pomysł ten sprawdzi się również na dyskotekach, na koncertach, eventach czy w kinach pod chmurką. Impreza ze słuchawkami może odbyć się niemal wszędzie i właściwie przy każdej okazji. Niezbędne jest jednak zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca potrzebnego na kabinę, w której będzie DJ lub zespół. W przypadku imprez z Dj on również pracuje na słuchawkach i nie ma wówczas konieczności zamykania go w kabinie, na koncertach sprawa może być nieco bardziej skomplikowana.

Profesjonalna organizacja

Jeśli zależy Wam na tym, aby organizowana przez Was impreza nie była nadmiernie głośna i uciążliwa dla okolicznych mieszkańców lub planujecie jej zorganizowanie w godzinach wieczornych w miejscu publicznym, z pewnością cisza i słuchawki będą tu bardzo pożądane. Całe przedsięwzięcie wymagać będzie odpowiedniego sprzętu, kabiny, odpowiedniej liczby słuchawek. Dlatego najlepiej skorzystać z profesjonalnych usług w tym zakresie.

11.05 Juwenalia Silent Disco, Warszawa

Brak planów na sobotę?! Niesamowite wydarzenie w Warszawie,Juwenalia Uniwersytetu Muzycznego i najcichsza impreza w stolicy, Silent Disco. Śledź uważnie! TUTAJ