fb

Wesela z Silent Disco – nowa moda na zabawę dopasowaną do potrzeb

Silent disco na weselach

Wesela organizuje się w różnych lokalizacjach i nie zawsze znajdują się one całkowicie na uboczu. Często bawimy się w centrum miast do białego rana. Może to być uciążliwe dla okolicznych mieszkańców, ale i dla niektórych gości, którzy nie lubią słuchać muzyki równie głośno. Silent party świetnie sprawdzi się więc na weselach. Dj ze słuchawkami i słuchawki dla każdego z gości to rozwiązanie wygodne i komfortowe.

Organizacja wesel

Proponowane przez nas rozwiązanie nie stoi w sprzeczności z utrwalonym kulturowo przekonaniem, że nowożeńcy są zobowiązani do przygotowania hucznego wesela. Z naszą pomocą będzie ono huczne, goście wszystko będą słyszeć w słuchawkach, każdy z nich może dostosować głośność do swoich oczekiwań, a dodatkowo będzie miał możliwość wyłączenia piosenki, za którą nie przepada. Wesela w słuchawkach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, gdyż wiele osób zaczyna doceniać plusy takiego właśnie rozwiązania.

Przygotowanie i realizacja

Jest to rozwiązanie bardzo elastyczne i nie wymaga większych przygotowań. Silent Soud zapewnia sprzęt i jego instalację oraz w pełni profesjonalną obsługę, dzięki czemu wszystko przebiega bez zakłóceń, a goście wykazują zadowolenie z możliwości regulowania głośności muzyki według swoich potrzeb. Silent Party pozwala też zmienić postrzeganie nocnych imprez jako hałaśliwych i nieliczących się z komfortem innych. Teraz jednocześnie: jedni mogą się bawić, a inni odpoczywać.

11.05 Juwenalia Silent Disco, Warszawa

Brak planów na sobotę?! Niesamowite wydarzenie w Warszawie,Juwenalia Uniwersytetu Muzycznego i najcichsza impreza w stolicy, Silent Disco. Śledź uważnie! TUTAJ